TV aplikace

Při troše hledání lze najít na Google Play různé aplikace umožňující sledování TV. My se ale zaměříme pouze na možnost sledování českých a slovenských TV.  Některé šikovné aplikace byly z Google Play bohužel z jistých důvodů odstraněny. Nicméně většinou fungují dál a žijí na svých webech a FB stránkách. Další umožňují sledování TV po registraci či placení určitého poplatku.

 

tv2go

K používání aplikace je potřeba účet, který lze získat pouze přes vybrané partnery a prodejní kanály. Více informací na www.tv2go.eu
S aplikací tv2go můžete sledovat televizi ve vašem telefonu nebo tabletu kdekoliv a kdykoliv.

 

 

SledováníTV

Aplikace SledovaniTV je URČENA UŽIVATELŮM SLUŽBY sledovanitv.cz. Přináší možnost příjmu televize V SÍTÍCH PARTNERŮ služby na vaše zařízení vybavené Androidem.
Partneři služby jsou čeští internetoví poskytovatelé, pro její využití musí být Váš poskytovatel jejím partnerem.

 

 

 

 

ČT sport

Aplikace nabízí nejenom živé vysílání sportovního kanálu ČT sport. Většina sportovních přenosů podléhá omezení vysílacích práv a jsou dostupné pouze na území České republiky (omezeno dle GeoIP).

 

 

ČT 24

Živé vysílání zpravodajského kanálu ČT24.

 

 

Prima

Tato aplikace vám umožní sledovat videa z Prima PLAY. Získáte přístup k veškerému legálně dostupnému video obsahu kanálů Prima, Prima COOL, Prima ZOOM a Prima love. Kromě seriálových novinek z produkce Primy vám nabízíme také zajímavé zahraniční tituly, dokumenty a aktuální domácí publicistiku.

 

 

ÓČKO

Hudební televize ÓČKO má na Google Play hned 3 aplikace : ÓČKO, ÓČKO Expres a ÓČKO Gold.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.